Rośnie Kapituła Nagrody Zaufania „Złoty OTIS”

W tym roku Kapituła zaprosiła do swojego grona następujące osoby: doc. Renata Talar – Wojnarowską, prof. Krzysztofa Bieleckiego, dr hab. Piotra Edera, prof. Piotra Hoffmana, prof. Tomasza Klupę, prof. Jerzego Konstantynowicza, prof. Piotra Radziszewskiego i prof. Tomasza Stompóra.

Intencją powołania nowych Uczestników Kapituły Nagrody była wola rozszerzenia ilości specjalności medycznych oraz przywrócenie proporcji reprezentacji regionalnych.

Paweł Kruś, przewodniczący Kapituły:

Chcemy, by w Kapitule były reprezentowane wszystkie polskie ośrodki akademickie, by stało się możliwe nagradzanie wartościowych prac naukowych młodych lekarzy, farmaceutów i biotechnologów. W naszej kilkunastoletniej historii zdarzało się niejednokrotnie, że trafialiśmy przypadkowo na bardzo wartościowe osoby znane tylko w niezwykle wąskich kręgach. Zmienimy to. W tym roku Kapituła zaprosi do wspólnej pracy kolejną grupę osób. Będziemy poszukiwali farmaceutów i lekarzy z nieobecnych w Kapitule specjalności medycznych. Zachowamy także proporcje pokoleniowe i zaprosimy do nas reprezentantów kolejnych pokoleń.

Życzymy radości i satysfakcji z nagradzania Osób i odkryć, tworzenia i promowania trendów prozdrowotnych, nagradzania Społeczników i Wspaniałych Lekarzy i przypominania tradycji polskiej medycyny – tych, które w każdych czasach godne są najwyższego szacunku.

I życzę Kapitule Nagrody Zaufania radości ze wspólnych poszukiwań obszarów medycyny, niewidocznych dla innych a tak godnych docenienia. To nasza specjalność od lat.

Podobne wiadomości

Nie ma możliwości dodania komentarza